Lékárna Slunce Zlín Novinky ImunoBran - Imunotop

ImunoBran - Imunotop

Imunotop: Pro své zdraví toho můžete udělat mnohem více než váš lékař.


Česká firma Imunotop dodává na náš trh klinicky ověřené přípravky k posílení imunity, které patří ke světové špičce. Jsou čistě přírodní, maximálně vstřebatelné, s rychlým nástupem účinku a bez genetické modifikace (GMO Free).


Imunotop zaměřuje svou nabídku na kvalitní přírodní imunostimulanty, které zvyšují obranyschopnost organismu vůči škodlivinám z okolního prostředí a imunitu jako celek. Jsou určeny na podporu léčby i těch nejzávažnějších nemocí.


Z jejich přípravků můžeme doporučit řadu ImunoBran, se kterými máme bohaté zkušenosti.


Hlavní cíl společnosti Imunotop je pomáhat lidem předcházet zdravotním problémům a komplikacím spojeným s těmi, které se už objevily. Proto klade důraz na vzdělávání v oblasti výživy a alternativní medicíny, pečlivý výběr sortimentu i obchodních partnerů a především poradenství. Zákazník je pro ni na 1. místě a vždy se snaží vyjít vstříc jeho požadavkům.


Přípravky ze sortimentu Imunotop se vám na první pohled mohou zdát dražší, ale v poměru účinná látka a množství vychází v závěru mnohem levněji. A navíc fungují, což se opírá o klinické studie a rozsáhlé zkušenosti spotřebitelů z celého světa.

Společnost Imunotop je na trhu od roku 2002 a neustále se vyvíjí. V zájmu kvalitnějšího života pro potřebné provozuje také Nadační konto Hermínka, na které ukládá 10 Kč z každé tisícikoruny (bez DPH) získané z prodeje přírodních imunostimulantů.